Harry Potter

Harry Potter a jeho kamarádi navštěvující školu čar a kouzel v Bradavicích si získali srdce diváků a čtenářů po celém světě. Připomeňte si některé slavné scény z těchto filmů, které mnohé inspirovaly k nápaditému životu - čekají na vás hračky Harryho Pottera!

Pokud hledáte úžasný příběh, který byste mohli vyprávět svým dětem, nebo pokud jen čas od času rádi objevujete jiné světy, nehledejte nic jiného než velkolepý vesmír J. K. Rowlingové. Tato epická fantasy se sedmi velkými filmy, které zatím pokrývají osm knih (plus spin-offy!), zachycuje do nejmenších detailů boj našeho hrdiny s Lordem Voldemortem: Harry Potter a Kámen mudrců začíná; ale také Harry Potter a Tajemná komnata; Ohnivý pohár; Fénixův řád; Princ dvojí krve; Relikvie smrti - část 1 a 2.

Merch Harry Potter pro všechny mladé fanoušky čaroděje nyní najdete na jednom místě a v pohodlí domova. Najděte dokonalý dárek, kterým dáte najevo, jak moc vám na nich záleží, a překvapte někoho výjimečného věcmi, které si zamiluje.

Figurky Harryho Pottera jsou skvělým dárkem pro děti i sběratele!

Třpytivé a pohyblivé panenky Hermiona, Ron nebo třeba Hagrid rozzáří úsměv každého dítěte, které miluje jejich dobrodružství. Postavičky Harryho Pottera jsou také promyšleným dárkem pro velké sběratele, kteří si jimi chtějí ozdobit poličku. V tomto seznamu najdete speciální funkce a použití.

Sestavte si vlastní puzzle bradavického hradu.

Puzzle Harryho Pottera vás pobaví a připomenou vám kouzelné okamžiky ze všech ikonických scén, které si můžete pověsit na zeď. Navíc si z 3D puzzle postavte originální model bradavického hradu nebo záchranářského autobusu. Zboží z Harryho Pottera se v tomto provedení stane nejen zábavným, ale i užitečným - sestavte si například praktický stojánek na tužky.

Mezi zbožím s Harrym Potterem zaujímají plyšová zvířátka přední místo.

Plyšáci budou mezi ostatním zbožím Harryho Pottera oblíbení hlavně u nejmladších fanoušků. Roztomilé plyšové postavičky doprovázející spánek nikdy nevyjdou z módy - tak proč si nevybrat slavného hrdinu?

Některé předměty z Harryho Pottera mohou obsahovat malé části, které mohou představovat nebezpečí udušení; tito plyšáci jsou však pro malé děti od narození bezpeční.

Společenské hry z Bradavic pobaví celou rodinu.

Společenské hry z Harryho Pottera jsou ideální pro děti i dospělé. Zahrajte si s dítětem Quidditch nebo mu položte otázky o jeho oblíbeném hrdinovi! Není nic napínavějšího, než když si tato dobrodružství můžete zahrát na vlastní kůži. Zejména si nezapomeňte prohlédnout kultovní kouzelnické šachy z filmů!

Oblečení a kostýmy Harryho a jeho přátel rozzáří každý karneval.

Oblečení a kostýmy Harryho Pottera se vám budou hodit, pokud vás čeká maškarní ples. Své ratolesti můžete nechat hrát si na převleky celé hodiny i tady doma - proč je nevybavit vším možným od kouzelnické hůlky přes mluvící moudrý klobouk až po bradavickou uniformu v barvách domu? Chytrá Hermiona nebo odvážný Harry na karnevalu určitě zabodují!

Kouzelnické hůlky z Harryho Pottera - to nikdy neomrzí.

Sběratelská hůlka z Harryho Pottera pro každého opravdového fanouška nebo mladého čaroděje. Díky projekční funkci může vaše dítě snadno promítat své oblíbené kouzlo Patronus bez ohledu na to, kterou postavou bylo sesláno. Navíc tyto připojené chytré hůlky také bez problémů spolupracují se svou příslušnou aplikací a umožňují vytvářet nejrůznější kouzelnické iluze, jaké si jen dokážete představit.

Láhve a hrnky Harryho Pottera - zboží pro každého nadšence.

Co může být lepším dárkem než zboží z Harryho Pottera? Od lahví po hrnky - pro každého se něco najde - pro obě pohlaví v každém věku. Nezáleží na tom, jestli je obdarovaný mladý nebo starý; tyto předměty budou vždycky hitem. Zkuste lidem, na kterých vám záleží, rozdat kouzelné dárky, například krásné hrnky, které jistě udělají radost. Můžete si také pořídit sadu konviček na čaj Harry Potter, které mění barvy, když se zahřejí! Tyto školní potřeby potěší žáky od třídy K-12. Ať už budou vzpomínat na oblíbenou scénu z knižní série nebo na svůj oblíbený film z této série, budou se cítit spokojeně, když budou vědět, že vlastní některý z těchto módních doplňků.

Produkt byl přidán do Wishlistu

Zpracováváme soubory cookies. Pomáhají nám ke správnému fungování obchodu, k poskytování funkcí sociálních sítí, personalizaci obsahu a inzerce a k analýzám jeho návštěvnosti. Používáním webu souhlasíte s jejich užitím.