Adventní kalendáře

Udělejte radost svým blízkým a darujte jim adventní kalendář s motivy jejich oblíbeného filmu, seriálu nebo dokonce hry! Ať už je to Harry Potter, Marvel, Pokémon, Star Wars nebo něco jiného.

Tyto adventní kalendáře zcela určitě zpříjemní čekání na letošní Vánoce 2023. 

„Vánoce Vánoce přicházejí...“ Je na vánoční koledy příliš brzy? Nyní je čas pořídit si adventní kalendář! Pryč jsou doby, kdy existovaly jen vánoční kalendáře plné cukroví. Své děti můžete překvapit i kalendářem plným hraček. Každý den dostanou malý dárek a přitom si udrží zuby zdravé.

Součástí pravé vánoční nálady je samozřejmě rozbíjení oken na adventním kalendáři. Adventní kalendáře pro děti se dnes vyrábí nejen z čokolády, překvapit je mohou i hračkami. Ale nejen děti milují překvapení, můžete si vybrat i speciální adventní kalendář pro muže nebo ženy.

K Vánocům neodmyslitelně patří adventní kalendáře. Slouží k odpočítávání posledních 24 dnů do Vánoc. Dříve se používaly papírové kalendáře – s okénky, ve kterých se dalo hodovat na roztomilé maličkosti. V posledních letech se tento zvyk stále častěji objevuje na stylizovaných adventních kalendářích od různých výrobců hraček, včetně velkých značek, jako je LEGO®.

Produkt byl přidán do Wishlistu

Zpracováváme soubory cookies. Pomáhají nám ke správnému fungování obchodu, k poskytování funkcí sociálních sítí, personalizaci obsahu a inzerce a k analýzám jeho návštěvnosti. Používáním webu souhlasíte s jejich užitím.